02.01.2018

У Винниках завершився турнір з настільного тенісу «Різдвяна зірка» серед дітей

20180102_143147

Вихованці гуртка з настільного тенісу БДЮТу м.Винники завершили особисту першість на призи турніру «Різдвяна зірка».

Так, в ході змагань, визначено двох переможців у двох вікових категоріях – Василя Демківа та Ігоря Олешко.

Грамотами також нагороджені учасники за друге, третє, четверте та п’яте місця.

Керівник гуртка Ігор Яросевич, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, настоятель Спільноти «Св. Івана Боско» у Винниках о. Іван Мазуркевич, методист БДЮТу Оксана Велика привітали юних тенісистів та висловили побажання перемог й настанов молодим талантам.

Переможці і учасники нагороджені грамотами і кубками, а також  призами, наданими Винниківською міськрадою.

Нагадаємо, Будинок дитячої та юнацької творчості м.Винники знаходиться за адресою: вул.Івана Франка, 1, директор – Ольга Соколик.

Share on Facebook22Share on Google+0Tweet about this on Twitter

10.2018