28.05.2016

У Винниках завершився перший день ІІ Міжнародного хорового фестивалю (ФОТО)

20160528_174000

ІІ Міжнародний хоровий фестиваль відбувається в рамках святкування 350-річчя надання Винникам Магдебурзького права, 28-29 травня.

У перший день фестивалю виступили п’ять хорів, серед яких Народний хор “Воскресіння” – Винники, Народний чоловічий хор “Дзвін” – Львів, Хор “Надсяння” – Львів, чоловічий хор “Ехо” – Польща, Львівський муніципальний хор “Гомін”.

Перед хоровими виступами відбувся молебень, який провів протопресвітер Винниківського протопресвітеріату Іван Духнич, співслужили отці винниківських храмів та храмів навколишніх сіл.

Міський голова Винник Володимир Квурт побажав усім учасникам та слухачам фестивалю гарного настрою, здоров’я та відзначив, що сама погода тішиться й благословляє такий захід.

Раніше, відбулось урочисте відкриття фестивалю у Львівській міській раді.

Нагадаємо, організатори заходу: Львівська міськрада, Винниківська міськрада, Львівський муніципальний хор “Гомін”.

18.2017