т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.02.2016

У Винниках затвердили програму каналізування міста

Карта Винники 4000 (2018).page1

Для покращення ситуації у Винниках, виконкомом Винниківської міської ради та місцевими депутатами було узгоджено першочергові заходи для вирішення проблеми каналізування міста.

«Розвиток мереж водопостачання та водовідведення міста сприяє покращенню побутових умов мешканців, що в свою чергу слугує зменшенню негативного впливу на навколишнє природне середовище. Одне з основних завдань виконавчої влади – забезпечення комфортного проживання мешканців міста. Досить важко про це говорити, коли у нас проблема з каналізуванням – коментує прийняте рішення секретар Винниківської міської ради Ігор Жуковський – тому одна з першочергових цілей – каналізування Винник. У цьому разі це розробка та затвердження Програми каналізування міста, що розрахована на три етапи 2016р, 2017р., 2018р., для реалізації якісного обслуговування наших мешканців».

Заявленою метою програми стало забезпечення якості життя шляхом повного каналізування мікрорайонів м. Винники та вирішення основних завдань, зокрема поетапно це виглядатиме так:

Перший етап 2016 рік:
реконструкція існуючих КНС;
будівництво нової КНС по вул. Дмитерка;
будівництво, реконструкція та підключення основних каналізаційних колекторів;
будівництво самопливного каналізаційного колектора по вул. Ломоносова, Спортова, Берегова до КНС по вул. Дмитерка
виготовлення проектно-кошторисної документації на каналізування вулиць та часткове виконання робіт;

Другий етап 2017 рік:
завершення будівництва КНС по вул. Дмитерка;
каналізування основних вулиць міста;
переключення південно-західної частини каналізаційних мереж міста до КНС по вул. Кільцевій та низинної частини міста;

Третій етап 2018 рік:
будівництво каналізаційного напірного трубопроводу вул. Б.Хмельницького — Забава;
будівництво напірного каналізаційного трубопроводу з КНС по вул. Дмитерка до КНС по вул. Кільцева ;
завершення каналізування вулиць м. Винники.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми складає 54000 тис.грн., з них 27000 тис.грн. з міського бюджету та ще стільки ж кошти з інших джерел, зокрема, як зазначено у програмі, це надходженя з обласного бюджету, державного бюджету, міжнародна фінансова допомога, гранти , запозичення.

Серпень

19.2017