21.06.2018

У Винниках затвердили Порядок підготовки проектів регуляторних актів розроблений Львівським регуляторним хабом

image-0-02-05-e3eb58d582e609fb595021a373a059e3f9d7d8b4b7ae0a175ef3e961b6312e50-V

Рішенням депутатів Винниківської міської ради затверджено Порядок підготовки проектів регуляторних актів та їх винесення на розгляд Винниківської міської ради.

Рішення підтримали 18 депутатів місцевої ради.

«Часто спостерігається, коли місцеві ради приймають регуляторні акти: від оцінки землі до якихось організаційних речей, які не проходять повної процедури, і як наслідок, суди скасовують ці рішення. Львівський Регуляторний Хаб у співпраці з нашим містом запропонував процедуру, яка гарантуватиме твердість рішень, його правильне і своєчасне подання до місцевих рад», – пояснив міський голова Винник Володимир Квурт.

Затверджений Порядок регулює діяльність структурних підрозділів Винниківської міської ради та її виконавчих органів щодо порядку підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Нагадаємо, що міський голова Винник Володимир Квурт та Перший проректор ВНЗ «Український католицький університет» Тарас Добко 31 березня 2017 року підписали Меморандум про співпрацю на підтвердження домовленостей щодо реалізації Ініціативи «Львівський регуляторний хаб», започаткованої за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).

Share on Facebook9Share on Google+0Tweet about this on Twitter

26.2018