м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.09.2017

У Винниках затвердили попередній графік руху автобуса «Школярик»

автобус

Винниківська міськрада спільно з представниками керівництва шкіл та батьками сформували попередній графік руху «Школярика».

 

В ході наради під керівництвом заступника міського голови Винник Богдана Шустера та після обговорення пропозицій,  публікуємо рух автобуса на новий навчальний рік 2017-2018рр.

 

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (ранковий час)

 

 

 

Зупинка

 

І рейс

 

ІІ рейс

 

ІІІ рейс

 

1

Шевченка –  Ломоносова

07:20

07:52

08:22

2

Ломоносова, 66

07:22

07:54

08:25

3

Ломоносова-кінцева

07:25

07:57

08:27

4

Забава, 84

07:28

08:00

08:30

5

Забава – Козацька

07:30

08:02

08:32

6

Ів.Франка (“Даринка”)

07:33 08:04  08:36

7

Стадіон ім.Маркевича

07:32

08:03

08:34

8

Ів.Франка (“Смакота”)

07:35

08:06

08:38

9

Ів.Франка – Стрілецька

07:38

08:09

08:41

10

Ів.Франка (Будинок Творчості)

07:40

08:15

08:43

11

Ресторан «Василина»

  —–

08:17

08:45

12

Школа № 47

 07:42

 

 

13

Будівельник

 07:45

 

 

 

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (після обіду)

 

 

 

Зупинка

 

ІV рейс

 

1

Будівельник

 

2

Школа № 47

13:40

3

Василина

13:50

4

Тютюнова фабрика

13:55

5

Шевченка – Ломоносова

13:58

6

Ломоносова, 66

14:00

7

Ломоносова – кінцева

14:03

8

Забава, 84

14:05

9

Забава – Козацька

14:08

10

Ів.Франка (“Даринка”)

14:11

 

 

Можливість введене ще одного рейсу автобуса вивчається і оговорюватиметься на наступній спільній зустрічі представників Винниківської міської ради, педагогів та батьків, що відбудеться у понеділок, 11 вересня.

 

Для якісного перевезення і можливості дітям вчасно добратись до навчальних закладів, мешканців просять віднестись з розумінням і не займати місця дітей.

 

У іншому випадку, ініціативна група, яка створюється з метою контролю безпеки дітей під час перевезень, звертатиметься з вимогою допомоги у правоохоронні органи.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Грудень

15.2017


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору