02.02.2017

У Винниках затвердили норми встановлення та демонтажу МАФів

3

Депутати Винниківської міськради прийняли рішення про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Винники.

Сьогодні, 2 лютого, з другої спроби, оскільки проект рішення виносився на розгляд депутатам не вперше, місцеві обранці таки затвердили Положення про МАФи.

«Це положення, яке регулює процедуру встановлення, демонтажу, необхідного пакету документів для того, щоб отримати чи встановити малу архітектурну форму. Ми створили депутатську комісію, яка запропонує перспективну схему розміщення малих архітектурних форм у нашому місті, і після цього дана схема виноситиметься на затвердження сесії Винниківської міської ради», – зазначив головуючий сесії міський голова Винник Володимир Квурт.

У склад комісії для опрацювання проекту комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Винниках та надання дозволів на встановлення увійшли винниківські депутати: Ігор Тимець, Юрій Богоніс, Надія Жигало, Юрій Сурков, Олег Матвіїшин, Іван Лешневський, Максим Хома і Володимир Почаєвець.

Нагадаємо, наприкінці вересня Винниківська міськрада звернулась з проханням до власників МАФів якнайшвидше подати свої дозвільні документи у Відділ житлового господарства та благоустрою ВМР аби уникнути їх демонтажу.

24.2017