16.11.2016

У Винниках запрацював Клуб літніх людей від “Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя”

20161116_181523

На базі “Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя” відбулось урочисте відкриття клубу літніх людей у м.Винники.

Оселя реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

«Часто, чуючи від старших людей, про важкий час, самотність та економічну неспроможність ми спільно з Винниківською міськрадою, а також за підтримки Європейського союзу розпочинаємо соціальний проект, розрахований на людей старшого віку, – розповідає представник «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» Наталія Мисула. – Проект вміщає в себе кілька аспектів роботи для підтримки винниківчан».

В рамках проекту Оселя спільно із ЛМГО «Золота молодь Винник» та спеціалістами Винниківської міськради проведуть анкетування соціально-незахищених мешканців, що допоможе визначити пріоритети надання необхідних послуг чи потреб.

Оселя зобов’язується взяти під свою опіку 20 винниківчан.

Свою підтримку, від Винниківської міськради, висловив заступник міського голови Винник Богдан Шустер: «Цей проект дасть новий поштовх і для міськради, тому що ці люди – основа суспільства».

Після презентації присутні переглянули український фільм “Поводир” та смакували солодощами.

11.2017