09.03.2016

У Винниках визначено переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної вартості. Об’єкт оцінки – майновий комплекс військового містечка, що на вул.Личаківській

SAMSUNG CAMERA PICTURES

ПП «Інвестиційно-Експертний Центр» перемогло за підсумками нових підрахунків балів у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності на оцінку об’єкта майнового комплекса військового містечка №85.

Про це стало відомо сьогодні, на засіданні конкурсної комісії у Винниківській міськраді.

Міським головою Винник Володимиром Квуртом, одразу після визначення переможця, був підписаний договір про виконання робіт з представником суб’єкта оціночної діяльності.

На конкурс були подані пакети документів трьох заявників Львівських оціночних компаній – ПП «Інвестиційний експертний Центр», ТОВ “”Термін ЛТД” та ПП «Експерт», де присутнім представником став директор Святослав Фаріон.

20.2017