23.10.2017

У Винниках визначено Панночок у конкурсі «Чарівна панночка-талант 2017»

20171022_203257

Національна дирекція дитячих та молодіжних творчих програм, Винниківська міська рада, КЦ «Дозвілля» за підтримки мецената, депутата ЛМР Григорія Козловського провели конкурс «Чарівна панночка-талант 2017».

Двадцять шість винниківських красунь віком від 5 до 12 років вперше вийшли на сцену для того, аби продемонструвати глядачам свою вроду та таланти.

Після перерви у сім років, у Винниках відновили дитячий творчий конкурс краси “Чарівна Панночка талант 2017”.

Шановане й поважне журі оцінювало номінанток у чотирьох конкурсах та у трьох вікових групах.

Без нагороди не залишилася жодна конкурсантка. Кожна дівчинка отримала титул та подарунки. Головне, кажуть організатори конкурсу, дати цим дітям впевненість у собі, а ще підтримувати та розвивати їхні таланти.

Вела захід популярна артистка естради Лідія Бебешко.

Автор проекту та незмінний режисер-постановник, заслужений працівник культури України Тетяна Патер.

Виконавчий директор – Катерина Патер.

За словами організаторів, конкурс «Чарівна Панночка талант» матиме своє продовження і наступного року.

Share on Facebook73Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2018