08.11.2017

У Винниках встановили ящики з піском

20171108_162845

ВКП «Добробут» встановив 19 ящиків із піском обабіч винниківських вулиць.

Винниківські комунальники готові до ускладнення погодних умов.

На вулицях вже облаштовані спеціальні ящики з піщано-соляною сумішшю підвищеної концентрації для посипання тротуарів, також в основному завершено заходи з підготовки житлового фонду до зимового періоду.

Дерев’яні помаранчеві ящики – це контейнери для технічних сумішей, якими посипатимуть вулиці й дороги Винник взимку.

У міськраді розповіли, що такі скриньки є альтернативою купкам піску – і охайніше, і зручніше для комунальних служб.

«На даний час зроблено і розміщено 19 ящиків, загальна потреба таких ящиків більша, тому просимо мешканців висловити свої пропозиції до місць розміщення таких контейнерів, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Сподіваємось, що городяни з повагою поставляться до праці та не нищитимуть контейнери».bigmap2

На карті позначено місця розміщення ящиків з піскосумішшю.

Нагадуємо також водіям, що саме в перші снігопади збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод. Про це варто пам’ятати і пішоходам, та бути особливо уважними на вулицях.

21.2017