У Винниках встановлюють сучасний майданчик для воркауту

20170515_181534

Спортивна молодь Винник за підтримки Винниківської міськради завершує влаштування спортмайданчика для воркауту.

Спорудження і облаштування майданчика для воркауту на вул.Стрілецькій уже на завершальній стадії.

«Працівники МКП «Винниківське» облаштували 23 м водовідвідної канави з більш, як 70 м запланованої, яка кладеться в залізобетонні жолоба та пластикові труби, вздовж майданчика, за сприяння місцевого підприємця Петра Артишка, коштом міськради, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Ініціатор створення майданчика – Зіновій Станішевський, боєць добровольчого батальйону ОУН, мешканець Винник, який пропагує спорт та здоровий спосіб життя».

21 травня о 14.00 год розпочнеться відкриття та перший турнір з воркауту у Винниках, до участі у якому зголосилися хлопці з різних куточків України.

Share on Facebook4Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017