У Винниках вперше відбувся дводенний фестиваль “Медова осінь”

фестиваль1

Винниківська міськрада, КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” та Гільдія медоварів Львівщини провели дводенне свято питного меду, сиру та вина на території музею у Винниках, 23-24 вересня.

Десятки бджолярів із Західної України представили медову продукцію, сири та найкращі вина Прикарпаття, Закарпаття, Львівщини, вишиванки коломийських майстринь та різноманітну кераміку на подвір’ї Історико-краєзнавчого музею у Винниках.

Настрій та музичний супровід дарували гостям свята вихованці Народного дому Винник, БДЮТу, КЦ «Дозвілля», школи мистецтв, вокальний ансамбль «Зґарда», сестри Ярина і Юліанна Опалевичі, вокально-інструментальний гурт «Дриґ» та гості зі Львова.

Окрім представленої продукції, відвідувачі мали змогу взяти участь у лекціях та майстер-класах з виготовлення натуральної косметики з продуктами бджільництва, виготовлення свічок із натурального бджолиного воску.

“Фестиваль меду, вина і сиру або, як ми його назвали “Медова осінь”відбувається вперше, хоча всі ми пам’ятаємо фестивалі вина і сиру і хочеться, щоб ярмарок, коли наші правдиві українські виробники приїжджали і мали можливість потургувати трішки – стало хорошою традицією”, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Впродовж двох днів на фестивалі працювала дегустаційна комісія, яка обрала найкращих медоварів та нагородила їх дипломами.

21.2017