23.02.2017

У Винниках, вперше на Західній Україні, відкрили живописну виставку-гру «На рівні генія» для діток від 4 років

WIN_20170223_15_00_02_Pro

Винниківська міськрада, Історико-краєзнавчий музей м.Винники, Культурно мистецький центр, Львівський палац мистецтв представили унікальний захід – живописну виставку-гру для дітей 4-10 років «На рівні генія».

Відкриття виставки відбулось сьогодні, 23 лютого у Історико-краєзнавчому музеї м.Винники (вул.Івасюка, 5).

Огляд картин на рівні дитячого погляду, малювання крейдами на камінні, обговорення, складання пазлів та невимушена атмосфера зачарували найперших маленьких поціновувачів.

«Я переконаний, що це крок, що виставка стала ближчою до наших дітей. Я сподіваюся, що їм буде цікаво, адже щоб ми не робили, ми в першу чергу стараємось зробити щось приємне заради наших дітей, тому що, якими вони будуть – таким буде наше майбутнє і щонайменше наша з вами особиста старість», – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Можемо стверджувати, що на Західній Україні, а можливо і у цілій Україні, ми перші пробуємо зробити ось таку близьку для наших дітей атракцію».

Авторками ідеї і концепції є Ірина Магдиш, радник міського голови Винник з гуманітарних питань, і мистецтвознавець Наталя Космолінська, куратор виставки – студентка культурології Львівського національного університету Богдана Ткачук.

Виставка працюватиме до 19 березня 2017р.

18.2017