т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.09.2016

У Винниках власників існуючих МАФів просять подати у ВМР усі дозвільні документи на споруди

1470908957

Винниківська міськрада просить власників МАФів якнайшвидше подати свої дозвільні документи у Відділ житлового господарства та благоустрою ВМР аби уникнути їх демонтажу.

Розвиток малого бізнесу та представництва забудівельників активно діють у Винниках. Саме тому спеціалісти Винниківської міськрада розробили Положення про їх розміщення на території Винник.

«Ми готові йти на зустріч кожному законослухняному підприємцю і, щоб врегулювати усі нюанси та аспекти вдосконалення Положення, звертаємось до наших власників Малих архітектурних форм (МАФ) з проханням якнайшвидше представити усі дозвільні документи на розміщення цих споруд», – каже спеціаліст з питань екології та благоустрою Славомир Каторож.

Зазначимо, що несвоєчасне подання документів може призвести до демонтажу МАФу.

18.2017