14.03.2016

У Винниках вкотре відловлюватимуть безпритульних собак задля безпеки мешканців

cb-img2817w

Розпочинається черговий плановий етап акції з відлову та облікування безпритульних собак у Винниках.

Метою заходу є покращення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану міста.

Винниківська міська рада звертається до власників домашніх тварин та просить не випускати тварин із дому та подвір’я без догляду, аби улюблені вихованці випадково не були обліковані як бездомні, та впринципі, не гуляли містом без нагляду.

Просимо також у випадку виявлення безпритульних тварин та їх скупчень повідомляти за тел. 296-01-54 (приймальна міськради).

Нагадаємо, Винниківською міськрадою підписано договір з ЛКП «Лев», відповідно до якого проводяться роботи по відлову безпритульних тварин, їх облікуванню, кастрації та стерилізації, вакцинації, перетримці та поверненні їх на місце відлову.

20.2017