20.03.2017

У Винниках відновили роботи по влаштуванні ливневої каналізації в районі вул.Шептицького-Галицька

s82398622

Винниківська міськрада продовжила призупинені роботи по влаштуванню ливневої каналізації у місті на вул.Шептицького-Галицька.

«Роботи розпочались й вестимуться відповідно до графіку, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер, – перед початком робіт по влаштуванню системи водовідведення було проведено розрахунок дощової каналізації, який враховує загальну кількість стічних вод, кількість необхідних водостоків, їх пропускну спроможність, кількість і частоту випадання опадів та інше».

Нагадаємо, що вул.Галицька є центральною вулицею міста з найбільшим потоком автотранспорту, тому є пріоритетною у влаштуванні ливневої каналізації.

Фото: https://plus.lviv.ua/

Січень