07.02.2017

У Винниках відновлюють приміщення садочку №162

WIN_20170206_16_26_38_Pro

Винниківська міськрада розпочала активні роботи з відновлення приміщення дитячої установи №162 у Винниках.

Після виконання відповідних офіційних вимог, тендерів та обрання фірми, яка одразу приступила до ремонтних робіт, у садочку влаштовано пункт охорони, замінено більшу частину вікон, очищено приміщення, вивезено сміття, відбувається перепланування будівлі відповідно до проекту.

«Цьогоріч на відновлення дитячого садочку уже виділено 12 млн. 870 тис. грн, в тім числі субвенції з бюджету Львова, виділені за сприяння депутата ЛМР Григорія Козловського. Окрім того, даний об’єкт заявлено на співфінансування до державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Після встановлення усіх вікон та дверей, плануємо розпочинати внутрішні роботи, які забезпечували б функціонування садочка.

При сприятливих погодних умовах розпочнуться роботи з капітального ремонту даху. Також в проекті передбачено відновлення зон групових майданчиків, спортивно-ігрових зон, басейну.

Максимально швидко та якісно намагатимемось привести до нормального стану та санітарних умов приміщення дитячих груп, щоб ще цього року відкрити частину споруди, де будуть 4 ясельних групи та 4 групи дошкільного виховання. Загалом на 140 дітей».

Нагадаємо, приміщення садочку №162 побудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок і його відвідували близько 300 дітей, з максимального розрахунку 320 дітей. Відповідно працювало 13 дитячих груп. Заклад був обладнаний сучасними басейном, спортзалом (із повним комплектом спортивного інвентаря), стаціонарною пральнею, кухнею та ігровими майданчиками. У кожній груповій дитячій кімнаті було керамічне панно (залишки якого збереглись у будівлі й до сьогодні), килимові покриття, ігрові куточки. З дітьми займались кваліфіковані спеціалісти: логопед, інструктори з плавання і фізкультури, лікарі. Функціонував музичний зал, гуртки іноземних мов та інших культурних спрямувань.

На початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня». У іншій частині приміщення працював вищий навчальний заклад «Галицький інститут». Після реформування навчальних закладів, приміщення всередині були понищені та закинуті.

21.2017