т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.09.2016

У Винниках відкриють майданчик і проведуть обласні змагання зі «Street WorkOut»

20160917_123313

ГО «Твереза Галичина», Винниківська міськрада, активісти здорового способу життя влаштовують майданчик «Street WorkOut» на вул.Стрілецькій у Винниках.

«На початок жовтня майданчик буде завершено, щоб провести у нас обласні змагання з вокрауту, – ділиться активіст-організатор, боєць добровольчого батальйону ОУН Зеновій Станішевський. – У Винниках ми плануємо розвинути цей вид спорту на досить високому рівні. Він корисний для дітей та молоді, включає в себе фізичні і технічні елементи на перекладинах. Основним табу у воркауті є спиртне. Тому вибір спортсмена має бути свідомим».

Активісти планують організувати групові заняття на волонтерській основі.

Тренером стане місцевий житель, який уже заявив себе у цьому виді спорту на змаганнях різного рівня.

Нагадаємо, Воркаут – це відносно новий напрямок у силових тренуваннях та фітнесі, який базується навколо тренувань з власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя. Основною ідеєю воркауту виступає можливість отримання сильного, здорового і красивого тіла без ніяких фінансових вкладень, тобто практично будь-яка людина може досягти модельної зовнішності без відвідування фітнес клубів, не витрачаючи гроші на біодобавки і не слідуючи строгим дієтам. Головне, часті та регулярні тренування на свіжому повітрі.

17.2017