т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.07.2017

У Винниках відкрили павільйон Casa Don Bosco до «Веселі канікули 2017»

20170702_130153

Салезіянське згромадження, спільно з дітьми, молоддю та всіма охочими відкрили павільйон «Casa Don Bosco» у Винниках.

Святковий захід розпочався об 11:00 год Божественною Літургією і продовжився урочистим відкриттям павільйону, його освяченням та відкриттям «Веселих канікул» для дітей.

Як розповів Дон Клаудіо, італійський салезіянин, делегат від Генерального настоятеля, що представляв павільйон Католицької благодійної організації Дон Боско, який був частиною експонатів Всесвітньої виставки в Мілані EXPO 2015, за час його представлення відвідали близько 20 мільйонів осіб з різних куточків світу.

В ході урочистостей, настоятель салезіянського згромадження у Винниках Володимир Кобілінець, спільно із запрошеними отцями подякували всім причетним до перевезення та будівництва павільйону, запросивши до слова і подарувавши книгу «Святі землі української» Галини Сапожникової і с.Юліани Андрусів.

«Це велика подія для нашого міста, для наших дітей і, безперечно, місто не може стояти осторонь, і я переконаний – жоден з вас не стоїть осторонь того, щоб для наших діточок була ще одна можливість займатись спортом разом з Богом і біля Бога», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Продовжилось свято відкриттям «Веселих канікул» для дітей 1-6 класів, розподіл їх на команди та знайомство з аніматорами.

Молодь та молодіжні організації провели свою вечірку під патронатом ораторії під назвою «Голівудська вечірка» з фотозонами, червоною доріжкою, іграми.

Табір «Веселі канікули «Боскополіс» працюватиме впродовж 2-16 липня 2017 року з 9.00 до 17.00 год.

Share on Facebook27Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень