т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.09.2016

У Винниках відкрилась театральна студія «ЗМВ»

20160918_121117

ЛМГО «Золота молодь Винник» на базі дорослої бібліотеки у Винниках за підтримки Винниківської міськради відкрила театральну студію для дітей «ЗМВ».

Сьогодні, 18 вересня, відбулось урочисте представлення студії «ЗМВ», її засновників та знайомство з новими, першими учнями сезону 2016-2017рр.

«Ми хочемо, щоб наступне покоління, а це діти, які до нас записуються, вчились робити те,що робимо ми зараз. Щоб вони вчились виглядати на сцені, виробили смак, а це: смак сцени, вигляду, смак відбору усієї програми, розповісти що і як відбувається за кулісами, адже за сценарієм заходи відбувають вкрай рідко, переважно корективи вносять під час концертів і виступів», – поділилась ідеєю роботи студії організатор, викладач, член ЛМГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк.

Як зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, ідея відкриття театральної студії – це, радше, відновлення уже раніше існуючої практики у розвитку ЛМГО «Золота молодь Винник», яка уже від сьогодні вдихне нове життя.

За словами Анастасії Пришляк, у студію вже записалось понад двадцять діточок і набір у «ЗМВ» ще відбувається.

Батькам, які привели діточок на запис, розповіли про основні напрямки студії, а це:

• Концертна діяльність;
  • Діяльність журналіста;
  • Літературна діяльність;
  • Театральна (драматична) діяльність;
  • Етика, естетика;
  • Діяльність за кулісами;
  • Організація концертів;
  • Пізнавальна діяльність;
  • Соціальна адаптація;
  • Вміння знаходити вихід із ситуації;
  • Вигляд на сцені, грим.

Зазначимо, як запевнили організатори, окрім теорії, практики та звітних заходів, вихованці пізнаватимуть реальну творчу діяльність на практиці знаних культурно-освітніх закладів.

17.2017