28.10.2018

У Винниках відбувся V Фестиваль патріотичної повстанської пісні «Повстань, Україно!»

44929867_1167423670086554_1837996130080653312_n

До Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва та Дня захисника України у Винниках пройшов V Фестиваль патріотичної повстанської пісні «Повстань, Україно!» у КЦ «Дозвілля».

Традиційно, благословили захід парохи місцевих храмів о.Петро Паньків та о.Василь Петрик.

«Повстанська пісня – особлива, вона надихає, додає любові до рідного краю, батьківщини, України. Цей фестиваль виник у 2013 році, коли Україна повстала проти того, що нас тягнули до «руського миру». Сьогодні значення гасла «Повстань, Україно!» зовсім інше – ми співаємо патріотичні пісні, щоб Україна повстала в наших серцях і об’єднала заради перемоги», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

У фестивалі взяли участь:

Львівська народна чоловіча хорова капела «Прометей» ЛНУ ім.І.Франка м.Львів

Молодіжний хор парафії УГКЦ Пресвятої Владичиці України м.Червоноград

Жіночий ансамбль «Берегиня» м.Городок

Хорова капела «Заграва» Народного дому м.Перемишляни

Хор Народного дому с.Підберізці

Ансамбль народної пісні «Криниченька» с.Чижиків

Народний хор «Родина» с.Чишки

Хор «Надія» с.Глуховичі

Хор Народного дому с.Борщовичі

Хор «Надсяння» м.Львів-Винники

Ансамбль «Винниківчани» Народного дому м.Винники

Дівочий ансамбль «Зґарда» м.Винники

Ансамбль «Della vita» м.Винники

Нагородила учасників пам’ятними подяками та сувенірами  голова ЛМГО “Золота молодь Винник”, депутат Винниківської міськради, голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики  Софія Маркевич та заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

20.2018