04.12.2016

У Винниках відбувся святковий концерт з нагоди 20-ї річниці створення народного хору «Воскресіння»

20161204_151536

Народний хор «Воскресіння» відсвяткував 20-річчя свого заснування святковим концертом у КЦ «Дозвілля» сьогодні, 4 грудня.

Повний зал шанувальників української музики зібрав колектив, який 19 травня 1996 року вперше, своїми голосами, створив атмосферу урочистості на недільній літургії та сьогодні святкує 20-ту річницю заснування самодіяльного народного хору «Воскресіння».

«Вся правда в піснях», – зазначив незмінний керівник хору Ярослав Харун, – і я радий вітати тут сьогодні з нами таку гарну публіку».

Впродовж двох годин, колектив виконав 19 українських пісень, в тому числі і народних, якими завоював любов і повагу винниківчан та гостей-поціновувачів хору.

Подякував засновнику, керівнику і учасникам хору міський голова Винник Володимир Квурт:

«Насправді, хор – це явище, це традиції, це праця в ім’я української культури, української нації. Щиро дякую вам усім, за цей вклад і вашу щоденну працю».

У концертній програмі взяв участь Заслужений вокально-хореографічний ансамбль України «Галичина», який жартівливими українськими танцями привітали винниківських ювілярів.

Під час концерту Ярослав Харун зачитав імена хористів, які відійшли у вічність і, піснею «Чуєш брате мій», вшанували їх пам’ять.

Із творчим ювілеєм лист-вітання від народного депутата України Михайла Хміля зачитала ведуча заходу Анастасія Пришляк.

Зазначимо, за 20-річну діяльність хору проспівано близько 1350 літургій у багатьох містах Україні і за кордоном. Хор бере участь у майже всіх концертних програмах міста з метою відродження національних традицій та співу.

24.2017