19.03.2016

Кубок Винник 2016р. з шахів відбувся у Винниках

received_1716141421968442

Сьогодні, 19 березня, з ініціативи Молодіжної Ради у Винниківській санаторній школі-інтернат відбувся І шаховий турнір між учнями винниківських шкіл.

Понад 90 учасників турніру, міська влада, почесні гості, гройсмейстри України, підприємці Винник та батьки впродовж дня вболівали за юних інтелектуалів, які виборювали призові місця серед учнів місцевих шкіл.

Змагання відбувались у кваліфікаціях серед учнів молодших класів і серед учнів старших класів.

Серед учасників турніру також були члени ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», якими у Винниках опікується о.Роман Мануляк.

Переможці турніру отримали грамоти, медалі і кубки. Кубком також відзначена СЗШ №47 м.Винники.

Організаторами заходу стала Молодіжна рада при Винниківській міській раді за підтримки Винниківської міськради та приватного підприємця Галини Стеців, завдяки якій діти отримали солодощі.

Нагадаємо, Винниківська міськрада планує у вересні відкрити шахову школу.

21.2017