14.10.2017

У Винниках відбувся IV Фестиваль патріотичної повстанської пісні «Повстань, Україно!»

20171014_163133

До Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва та Дня захисника України у Винниках пройшов IV Фестиваль патріотичної повстанської пісні «Повстань, Україно!» у КЦ «Дозвілля».

«Любити свою Батьківщину — це значить не тільки пишатися її славною історією, але прагнути своїми діями ще вище піднести її велич, повсякчас дбати про втілення в життя світлих ідеалів та берегти її солов’їну історію. Кожне своє враження, кожне переживання людина виливала в пісні. І так продовжується до сих пір», – з таких слів розпочали фестиваль ведучі заходу Анастасія Пришляк та Юліанна Опалевич.

Прославляли українську пісню разом з винниківчанами та гостями міста Лев Яремко, ансамбль «Винниківчани» Народного дому м. Винники, дівочий хор «Зґарда» м. Винники, Театральна студія «ЗМВ», вокальний ансамбль «Росинка» м. Винники, хор «Надія» с. Глуховичі, ансамбль народної пісні «Криниченька» с. Чижиків, Народний хор «Родина» Народного дому с. Чишки, хор «Повстанець» Львівського крайового братства ОУН-УПА м. Львів, ансамбль «Дивоструни» м. Перемишляни, хор «Дзвін» с. Муроване, вокально-інструментальний колектив міського РАГС м. Львова, Народний ансамбль пісні і танцю «Лемковина» м. Львів, Народний хор «Воскресіння» м. Винники.

Привітав присутніх зі святами та фестивалем заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Усі ви, учасники та гості фестивалю, знову зробили свято, подарували один одному і собі передусім. Від імені міського голови Винник, від громади міста хочу подякувати найперше людям, які нас тут зібрали – ветеранам. У нас тут є присутні ветерани Бойового Братства УПА, які найменше – заслуговують ваших оплесків. Зі святом, нехай Матір Божа оберігає всіх нас, наші міста, села, містечка, щоб дух козацтва, який є в поєднанні повстанського руху з пам’яттю про те, що  в нас триває війна і ми кланяємось тим воїнам, захисникам, які зараз стоять на Сході, захищаючи наші кордони».

Нагородила учасників пам’ятними подяками та сувенірами  голова ЛМГО “Золота молодь Винник”, депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ-Рух Нових Сил», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики  Софія Маркевич.

Завершився фестиваль спільним виконанням «Там, на півночі, на Волині», після чого на усіх чекав козацький куліш та карпатський час.

Нагадаємо, що організатори фестивалю патріотичної пісні: ЛМГО «Золота молодь Винник», Винниківська міська рада, Управління молоді та спорту Львівської міської ради

Більше фото ТУТ

Share on Facebook46Share on Google+0Tweet about this on Twitter