14.10.2018

У Винниках відбувся ІІІ фестиваль дитячого хорового мистецтва

received_321757141713283

ІІІ фестиваль “Під Твій покров святий” відбувся у винниківському храмі Воскресіння сьогодні, 14 жовтня.

Участь у заході взяли дев’ять місцевих колективів.

Розпочали захід із вітальних слів пароха храму о.Петра Паньківа, настоятеля храму свв.Володимира і Ольги о.Василя Петрика, заступника міського голови Винник Богдана Шустера та засновників фестивалю – Богдана Голіяна і директора БДЮТ Ольги Соколик.

“Дуже тішимося, що ще одне свято, духовне свято, свято дитячих усмішок стало традиційним у нашому місті. І, це свято Покрови Пресвятої Богородиці нехай залишиться у сердечках кожного з нас, нехай Матінка Божа оберігає всіх нас і винагородить цей дитячий щирий спів, щирий усміх, який ви даруєте нам, даруєте своїм батькам і всім парафіянам”, – звернувся до учасників фестивалю Богдан Шустер.

Також на заході очільник привітав о.Петра Паньківа із минувшим днем народженням, висловивши щирі слова вітань від всіх жителів Винник.

Share on Facebook53Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018