30.04.2017

У Винниках відбувся ІІІ Благодійний фестиваль «У ритмі дитячого серця»

20170430_161306

ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики ЛМР та Винниківської міськради провели Благодійний фестиваль хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця».

13 хореографічних колективів, більше 20 керівників, хореографів і балетмейстерів та 375 учасників Благочинного фестивалю виступили в підтримку маленького винниківчанина Данилка Струка у КЦ Дозвілля в післядень відзначення Міжнародного дня танцю.

«Надзвичайно приємно, що сьогодні Винники стали столицею хореографічного мистецтва і що ця символічна назва «У ритмі дитячого серця» відобразить всю енергетику, яку ці діти, що виступлять на сцені, танцюватимуть з благодійною метою – долучитись та допомогти у лікуванні винниківчанина Данилка Струка», – відкрив захід заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Гості фестивалю переглянули 31 номер танцювальних колективів з Винник, Львова і с.Чишки.

Завершився фестиваль нагородженням колективів та керівників кубками, грамотами та солодощами, які учасникам вручали депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич і голова Молодіжної ради при ВМР Назар Грицків.

В рамках ІІІ Благодійного фестивалю хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця» у Винниках зібрано та передано на лікування Данилкові Струку 7298 грн та 25 доларів.

Ведучі заходу: член ЛММГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк і вихованка Театральної студії ЗМВ Анна Корольова.

Липень

20.2018