25.04.2016

У Винниках відбувся ХVІ фестиваль “Великодні барви” (ФОТО)

БДЮТ м.Винники провів ХVІ фестиваль «Великодні барви» у неділю, 24 квітня.

«Були представлені роботи наших вихованців з ужитково-декоративного мистецтва, образотворчого мистецтва, фестиваль був прикрашений сольними виступами та композиціями хору про весну.

Прийшло чимало почесних гостей, батьків, дітей.

Закінчився фестиваль нагородженням учасників Дипломами лауреатів, врученням подарунків», – пише на своїй сторінці у Фейсбук директор БДЮТ Ольга Соколик.

Фото Ольги Соколик

Нагадаємо, при БДЮТ м. Винники діють:

Дитячий вернісаж, студія образотворчого мистецтва (Живопис, графіка. Приймаються діти з 4 років)

Веселочка, вокально-хореографічна студія (Дитячі пісні, ігри, забавлянки, ритміка. Приймаються діти з 3 років)

Прикарпаття, народний ансамбль танцю (Народні танці західного регіону України. Приймаються діти з 6 років)

Перевесло, майстерня декоративноужиткового мистецтва (Вишивка, бісероплетіння, писанкарство, ткацтво. Приймаються діти з 6 років)

Феєрія Vox, вокальна студія (Популяризація української дитячої естрадної пісні, робота з солістами-вокалістами. Приймаються діти з З 4 років)

Виноградинка, студія естрадного співу (Написання авторських пісень, розвиток дитячої естрадної пісні. Приймаються діти з 6 років)

Левеня, ансамбль естрадного танцю (Аеробіка, сучасний естрадний танець. Приймаються діти з 6 років)

Зорепад, гурток юних модельєрів (Крій та шиття одягу, показ моделей. Приймаються діти з 10 років)

Умілець, творча майстерня (Обробка деревини, різьба по дереву. Приймаються діти з 10 років)

Драматичний гурток (Читання прози та поезії, постановка вистав.Приймаються діти з 7 років)

Оберіг, зразковий дитячий хор (Приймаються діти з 7 років)

Динамо-Винники, клуб спортивного танцю (Стандартні та латино-американські танці. Приймаються діти з 7 років)

Паросток, літературне об’єднання (Вивчення надбань української літературної спадщини. Приймаються діти з 7 років)

Веретенце, фольклорний ансамбль (Вивчення українського фольклору.Приймаються діти з 8 років)

Записатися на гуртки можна протягом вересня щороку.

24.2017