24.03.2016

У Винниках відбувся черговий етап відлову безпритульних собак

Сьогодні, 24 березня, відбувся черговий плановий етап акції з відлову та облікування безпритульних собак у Винниках.

«На території міста виловили шість собак. Працівники ЛКП «Лев» виїжджали на вулиці міста, де про скупчення тварин повідомляли винниківчани, зокрема це і вулиці Липи та Дмитерка» – повідомив заступник міського голови Богдан Шустер.

Такі акції відбуваються періодично, тому Винниківська міськрада просить й надалі, у випадку виявлення безпритульних тварин та їх скупчень повідомляти за тел. 296-01-54 (приймальна міськради).

Нагадаємо, Винниківською міськрадою підписано договір з ЛКП «Лев», відповідно до якого проводяться роботи по відлову безпритульних тварин, їх облікуванню, кастрації та стерилізації, вакцинації, перетримці та поверненні їх на місце відлову.

18.2017