28.04.2018

У Винниках відбувся благодійний фестиваль заради маленького Олежика Давиденка

31396659_2001643523386388_7758217125772132352_n

ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики ЛМР та Винниківської міськради провели IV Благодійний фестиваль хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця».

«Цей захід спрямований на те, аби зібрати кошти і цим допомогти Олежику у часі його реабілітації, – зазначає голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Софія Маркевич. – Усі колективи, які виступили сьогодні, а це, в основному, дитячі колективи активно долучились до благодійної справи, за що висловлюємо подяку їм, керівникам колективів, хореографам і батькам.

Користуючись нагодую, хочу привітати усіх танцюристів, керівників, хореографів і балетмейстерів з прийдешнім Міжнародним днем танцю».

Гості фестивалю переглянули номери танцювальних колективів з Винник, Львова і с.Чишки та виступ учасників Театральної студії ЗМВ.

Завершився фестиваль нагородженням колективів та керівників кубками, грамотами та солодощами, які учасникам вручали депутат Винниківської міськради, голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики, голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Софія Маркевич та ведуча заходу – помічник міського голови Винник Анастасія Пришляк.

В рамках IV Благодійного фестивалю хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця» у Винниках зібрано та передано понад три тисячі гривень на реабілітацію  Олегу Давиденку  2014 року народження.

Більше фото ТУТ

Травень