16.05.2016

У Винниках відбулись спортивно-розважальні міжшкільні змагання за програмою «Kids For Peace» (ФОТО, ВІДЕО)

20160516_115448

Школярі молодших класів місцевих шкіл взяли участь у спортивно-розважальних міжшкільних змаганнях за програмою «Kids For Peace»

Захід відбувався сьогодні, 16 травня.

«Приходь, змагайся, перемагай!», – закликали організатори спортрозваг.

«Ми плануємо провести такі змагання по всій Україні, тобто цьогоріч ми розпочнемо, а уже на весні наступного року відбудуться заключні змагання», – розповідає координатор акції, активістка всеукраїнського руху «Спорт заради миру» Наталія Марштіашвілі, – основним завданням таких змагань є допомогти вчителям визначити здібних, спортивно-розвинутих дітей, для подальшого активного залучення їх до спорту».

Участь у спортивних естафетах взяли 120 винниківських учнів молодших класів з усіх місцевих шкіл.

Під час акції волонтери розповіли та роздали інформаційні матеріали проекту «Я не дякую хабарем» (листівки, футболки та браслети із слоганами проекту).

Зазначимо, відкрив захід міський голова Винник Володимир Квурт зі слів у підтримку акцї, а також наголосив на необхідності висловлення подяк лише в усній формі.

Більше фото тут

Нагадаємо, “Спорт заради Миру” (SportForPeace) – благодійна організація, що провадить свою діяльність у сфері популяризації масових видів спорту та пропагування здорового способу життя як універсального інструменту у досягненні миру, терпимості та взаєморозуміння у суспільстві, вихованні патріотично-свідомої здорової нації та інтеграції України в світове співтовариство. Серед основних проектів організації є: Run for Peace, Kids for Peace, Color Run тощо.

Програма «Діти заради миру» є соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом «Спорт заради Миру» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Його виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017