31.03.2016

У Винниках відбулося перше засідання місцевого осередку Батьківська рада

SAMSUNG CAMERA PICTURES

На запрошення винниківського осередку «Батьківська рада» відбулась зустріч з батьками місцевих шкіл та владою міста

Захід відбувся сьогодні, 31 березня, у приміщенні Винниківської міської ради.

Метою засідання стало ознайомлення місцевих батьків з представництвом винниківського осередку «Батьківська рада» та їх співпраця з владою міста.

Що таке і як створювалась Батьківська рада Львова розповіла голова батьківського руху Олена Пономарева.

«Конструктив, взаєморозуміння і допомога – основні цілі створення батьківського руху» – узагальнила п.Олена.

Володимир Квурт розповів про бачення і спонукання подання звернень місцевої ради про надання Винникам статусу міста обласного значення, що це дасть місцевим установам освіти, про консолідацію місцевих шкіл, ідею створення профільних факультативів, а також про життя у винниківських школах у вихідні дні.

На зустріч прийшло понад два десятки активних батьків, яким запропонували заповнити заяви на вступ і співпрацю у місцевому осередку Батьківської ради.

Нагадаємо, перший батьківський рух у Львові був створений у 2014 р. Головою Батьківської ради стала голова громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього» Олена Пономарева. Голова винниківського осередку – Марія Франчук.

Share on Facebook27Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017