27.03.2018

У Винниках відбулася музично-циркова шоу програма «Суперсвято з Суперкнигою»

29663748_1986603958223678_898920517_n

В суботу, 24 березня в Культурному центрі «Дозвілля» міста Винники відбулася музично-циркова шоу програма «Суперсвято з Суперкнигою».

У заході взяли участь понад 350 дітей та їхніх батьків. Серед юних глядачів були і вихованці Приватного дитячого будинку “Благодать” та Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” міста Львова.

«Півторагодинна програма пройшла на одному диханні і коли вона закінчилася, діти не спішили покидати приміщення центру. Вони радо знайомилися з артистами і ділилися своїми враженнями від побаченого і почутого. На фотографіях можна бачити цей щирий захват на дитячих обличчях, як вони співпереживали артистам, як шалено їм аплодували. Виявляється, так легко відкрити дитяче серце і крапнути  туди крихітку істини, добра, світла. Нехай це світло та добро проростуть і в майбутньому ми отримаємо добрих школярів, щирих християн, справжніх громадян нашої землі української», – поділився враженнями заступник директора місії “Добрий самарянин” Олександр Боєчко.

Благодійний захід відбувся в рамках концертного туру Асоціації «Емануїл» (CBN-Україна) спільно з волонтерами «Клубу Суперкниги» Місії «Добрий самарянин» за сприяння Винниківської міської ради.

Share on Facebook25Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Квітень