т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.04.2016

У Винниках відбулась наймасштабніша акція “Вареники для воїнів АТО” (ФОТО)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Винниківчани активно долучились до акції “Вареники для воїнів АТО”, організованої в підтримку бійців на Сході Україні

Близько трьохсот п’ятилітрових відер вареників, налисники, котлети, крученики, медівнички, пампухи, калачі, ватрушки, печиво, солодощі, чай, кава, тощо вирушає в зону АТО сьогодні вночі.

Впродовж дня педагогічні колективи долучались самі та допомагали своїм вихованцям у виготовлені смаколиків.

Під час акції діти виконували українських пісень та гімн України.

Винниківські господині у вишиванках готували наїдки групами під народні пісні та запрошували бажаючих до себе у гості долучитися до компанії.

Гуртував винниківських волонтерів молитвами, духовними настановами та позитивним піднесенням місцевий священик о.Орест Чекан.

“Ця акція “від серця до серця” об’єднує нас усіх, дає нам сил і наснаги для підтримки наших хлопців. Вони там піклуються про нашу безпеку тут, а ми тут піклуємося про них і розуміння цього необхідне усім нам” – мовив о.Орест.

Акція відбулась за підтримки усіх Винниківських конфесій, будівельної компанії “Затишний дім”, депутата ЛМР Григорія Козловського, депутатів ВМР Івана Лешневського, Олега Матвіїшина, Юрія Суркова, МКП “Винниківське” та приватного підприємця Петра Артишка, за сприяння ВМР.

Нагадаємо, участь у акції взяли: СЗШ№29, СЗШ№47, СЗШ “Берегиня”, ВСШІ, ДНЗ№156, представники винниківських парафій, “Народний Дім”, бібліотеки м.Винники, “Просвіта”, “Союз Українок” (винниківський осередок), “Батьківська Рада Львівщини” (винниківський осередок), “Винничанка”, “Околиця” та багато небайдужих винниківчан, які приносили наїдки і харчі у місця їх збору.

Більше фото тут

Share on Facebook201Share on Google+0Tweet about this on Twitter