т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.08.2017

У Винниках утеплюють дитячу бібліотеку-філію №35

20170810_092634

На замовлення Винниківської міськради проводять утеплення фасаду та брукування території бібліотеки –філії для дітей у Винниках.

У Винниках міськрада продовжує реалізовувати заходи з енергозбереження.

Так, в рамках виграного мікропроекту “Капітальний ремонт нежитлової будівлі бібліотеки за адресою: вул.Шевченка,2 у м.Винники (тепломодернізація будівлі)” поданим ГО “Золота молодь Винник”.

Загальна сума вартості робіт близько 190 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету близько 95 тис грн, решта – внесок місцевої ради та громади.

«Роботи з утеплення фасаду дитячої бібліотеки розпочались днями разом з влаштуванням території навколо приміщення, яка буде брукована, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Всі роботи планують завершити до вересня».

Зазначимо, протягом останнього року у закладах культури міста активно впроваджують заходи з енергозбереження. А саме: утеплення покрівель, фасадів, заміна вікон на енергоефективні, встановлення енергозберігаючих ламп, модернізація системи опалення тощо.

Share on Facebook11Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень