02.03.2018

У Винниках урочисто вiдкрили пожежно-рятувальну частину

20180302_132239

61-шу державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області відкрито у Винниках.

Сьогодні у Винниках, за участі представників влади міста, Львова та області, громадськості, ГУ ДСНС України у Львівській області, меценатів і рятувальників, відбулося урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди.

Відтепер, безпеку майже 20 тисяч мешканців Винник та територій найближчих 14 населених пунктів гарантуватиме команда із 27 фахівців.

«Ми говорили про службу 911 і пожежна частина – це є основа, навколо якої розвиватимуться наступні кроки, – зазначає міський голова Винник Володимир Квурт. – Сьогодні ми зможемо гарантувати безпеку мешканцям Винник, прилеглих територій і це дуже важливо. Але сьогодні є ще один момент, на який варто звернути увагу – ця частина постала завдяки зусиллям підприємців, і сьогодні велике спасибі їм, і це хороший урок, приклад того, як влада різних рівнів: і Обласна державна адміністрація, і міська рада можуть співпрацювати, налагоджувати співпрацю і, саме головне, – показувати результат».

На відкритті вручили подяки меценатам, які долучились до існування пожежної частини.

«Цей об’єкт є хорошим прикладом того, що якщо ми всі разом і разом в нас одна ціль, то можна чогось досягнути. Я тішуся з того, що таки ми, винниківчани, можемо щось зробити, але коли ми це робимо всі разом», – наголосив депутат Львівської міської ради від Винник, місцевий меценат Григорій Козловський.

Під час церемонії відкриття начальник Головного управління ДСНС України у Львівські області Сергій Дмитровський зазначив, що саме завдяки наполегливості голови Володимира Квурта, меценатів й налагодженій спільній співпраці, ми можемо впевнено урочисто відкрити підрозділ місцевої пожежної охорони у м.Винники.

Супроводжували відкриття колектив ансамблю «Вишиванка» Школи мистецтв № 9 у супроводі керівника Юлії Цвьок та вокальний ансамбль «Зґарда».

Нагадаємо, що у 2017 році Винниківською міською радою було прийнято рішення про створення місцевої пожежної команди у м. Винники, та виділено під це будівлю та територію.

Будівельні роботи стали можливими завдяки спільним зусиллям Винниківської міської ради, депутата Львівської міської ради Григорія Козловського,  Львівської обласної державної адміністрації, місцевих меценатів при підтримці Державної служби України з надзвичайних ситуацій на базі закинутого приміщення, шляхом добудови, створено підрозділ місцевої пожежної охорони.

Пожежна частина функціонує на базі закинутого приміщення котельні, яке шляхом добудови упродовж року вдалося реконструювати.

Будівля пожежної частини є 3-поверховою. У ній розташовані всі приміщення, необхідні для цілодобового чергування особового складу.

Рятувальники із новоствореної пожежної частини гарантуватимуть безпеку мешканців міста Винники та 14 найближчих населених пунктів. На чергуванні щоденно перебуватимуть 6 вогнеборців, а загалом у підрозділі працюватимуть 27 фахівців, які чергуватимуть позмінно цілодобово.

Місцева пожежна охорона братиме участь у гасінні пожеж, ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, проведенні рятувальних робіт; проводитиме протипожежну пропаганду серед населення з метою запобігання пожежам та наслідкам від них.

Місцеві вогнеборці забезпечені необхідною пожежною технікою, обладнанням і умовами перебування  на чергуванні в цілодобовому режимі.

Чергування пожежної частини розпочато з 1 січня 2018 року.

Більше ФОТО

Травень