23.08.2016

У Винниках урочисто підняли державний прапор України (ФОТО)

20160823_143017

Винниківська громада урочисто підняла синьо-жовтий стяг у День державного прапора України

Святковий захід відбувся біля пам`ятника Незалежності з національного гімну України та підняття прапора дошкільнятами садочку №156 м.Винники.

«Сьогодні ми зібрались тут, щоб ще раз виразити свою повагу до державного символу. Найменші винниківчани підняли прапор. Прапор знаний від княжої доби, прапор з яким наші герої йшли в бій, прапор під яким кується перемога на Сході України. Я впевнений, що з нашим стягом Україна увійде у велику сім`ю вільних європейський народів», – відкрив урочистості міський голова Винник Володимир Квурт.

Завідувач ДНЗ№156 Галина Пуцило та вихователі установи виконали пісню «Країно моя» під яку на площі підняли десятиметровий стяг.

Короткий екскурс в історію боротьби за незалежність України зробив український науковець-географ і краєзнавець, доцент, кандидат географічних наук, дослідник географії та історії Андрій Байцар.

Національно-патріотичними виступами привітали городян та гостей міста вокальний ансамбль «Винниківчани», зразковий хор «Оберіг» БДЮТу м.Винники та Аліна Павлюк з віршем «Я навіки українка».

Нагадаємо, що міська влада звернулась до винниківчан з проханням вивісити державний прапор України на своїх будинках, балконах, під`їздах.

14.2017