03.02.2018

У Винниках урочисто перепоховали Січового стрільця

Винниківська громада вшанувала пам’ять  січового стрільця Тимофія Макара при урочистому перепохованні на місцевому кладовищі.

Сьогодні, третього лютого, у Винниках відбулось перепоховання січового стрільця, винниківчанина Тимофія Макара у братську могилу воїнів УГА на місцевому старому кладовищі.

«Сьогодні, ми, в колі рідних, близьких, священнослужителів і винниківчан, здійснюємо заповітну мрію Тимофія Макара бути похованим зі своїми побратимами, з якими в буремні роки початку двадцятого століття, пліч-о-пліч захищали наші домівки, наші села, міста, стояли на сторожі ідеї незалежності України», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадаємо, що у 2017 році Винниківською міськрадою реставровано унікальний пам’ятник воїнам УГА, що пережив радянську окупацію.

Квітень

24.2018