03.10.2016

У Винниках триває рейд «Урок»

20161003_090912

Представники Винниківської міськради, шкільний інспектор поліцій та керівництво СЗШ №29 у Винниках провели рейд «Урок» щодо гарантованого права дітей на освіту.

Захід відбувся сьогодні, 3 жовтня, з метою контролю роботи щодо охоплення дітей шкільного віку навчанням.

«Здійснено перевірку стану відвідування учнями школи, зокрема, сьогодні ми перевірили наскільки вчасно школярі приходять на навчання до школи, – каже молодший лейтенант поліції Наталія Сердюк, – ми й надалі контролюватимемо і проводитимемо профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин запізнюються чи пропускають заняття».

План співпраці шкільного інспектора поліції з адміністрацією шкіл у Винниках узгоджено та повідомлено місцеву раду.

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом жовтня поточного року,але заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Зазначимо, з ініціативи директора Винниківської санаторної школи-інтернат, депутата Лілії Свистович в рамках заходу рейд «Урок» комісія відвідує підозрілі заклади з гральними автоматами, розташовані у місті.

15.2017