т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.04.2016

У Винниках традиційно пройде театралізована Хресна хода для молоді

NqICWLUQfAg

Салезіянсьский монастир – кандидатський дім св. Івана Боско міста Винники організовує Хресну ходу для молоді

Хресна дорога розпочнеться 22 квітня о 20.00 год. біля лісу у підніжжя гори Жупан м. Винники.

«Екуменічна молодіжна театралізована хода зі свічками цьогоріч пройде з молитвами за сім’ю, – розповідає відповідальний за душпастирство молоді спільноти св.Боско о.Григорій Швед, – зараз є багато сімей, які потребують підтримки і порад у вирішенні наболілих проблем у сімейних стосунках. Тому ми молитимемось, щоб кожна сім’я могла віднайти джерело енергії, сили і любові».

Отець Григорій зауважив, що при негоді хода відбуватиметься на території монастиря у Винниках за адресою вул. Галицька, 13 Б.

Салезіянська спільнота запрошує усіх, незалежно від конфесійної приналежності, розділити цю спільну молитву за свої родини та їх зміцнення.

Серпень

22.2017