т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.01.2016

У Винниках тепер є міський дідух

2016.01.11.-1

Під час свята «Тепле Різдво» Винники отримали головний різдвяний атрибут – величезного дідуха.

Його виготовив протягом двох днів на прохання Винниківської міської ради народний майстер соломоплетіння Володимир Мишолівський, який приїхав із с. Лагодів Перемишлянського району.

Долучилися до творення сакрального символу українського Різдва і винниківчани.
Володимир Мишолівський розповів про історію дідуха – найпоширенішої традиційної символіки в новорічно-різдвяні свята, а також про чотири форми дідуха (“сніп”, “деревце”, “колядник” і “дідова борода”).

Мер Винник Володимир Квурт подякував майстрові за подарунок для міста, наголосивши на важливості дотримання українських традицій, адже різдвяне дерево є живою енергією Різдва, оберегом, що захищатиме Винники від злих духів, і приноситиме затишок, святковий настрій, добробут, мир і злагоду в наші домівки.

Лариса КУБСЬКА

Серпень