У Винниках створено комунальне підприємство «Екоенергія»

C-kcd2IXYAALTu1

Рішенням депутатів Винниківської міськради у Винниках утворено комунальне підприємство «Екоенергія», яке забезпечить використання альтернативних джерел електроенергетики.

«Місто взяло участь в конкурсі, який був оголошений Кабміном на створення комунальної сонячної електростанції. Відповідно, ми подали документи і перемогли в цьому проекті, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Від України таких проекти було два. Фінансує даний проект Іспанія, де істотною умовою є – щоб в проекті були передбачені сонячні фотопанелі виробництва Іспанії. Є бачення розташувати у нашому місті сонячну електростанцію на 2 мВт, що дозволить нам щорічно отримувати свою електроенергію, яку ми продаватимемо за «зеленим» тарифом Обленерго».

Підтримали рішення 19 депутатів ВМР.

Цим рішенням затверджено утворення та статут Винниківського комунального підприємства «Екоенергія», а також уповноважено представника Виконавчого комітету ВМР на вчинення дій по реєстрації КП.

18.2017