т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.06.2017

У Винниках стартує перша літня Event-платформа: інновації, креатив, розвиток та розваги

19184425_1852645141619561_1752105320_n

Команда «Це Винники, друже!» створює першу локацію для віддаленої роботи, спілкування, саморозвитку та розваг на базі спортмайданчика на вул.Стрілецькій у Винниках.

Роботи над монтуванням Event-платформи на майданчику ведуться командою молодих винниківчан «Це Винники, друже!» уже впродовж тижня.

Тут планується реалізація кількох проектів на різних дислокаціях платформи. А саме: DJ зона, основна зона з фортепіано, літературна зона, вуличний університет, тенісні столики, екранна зона для кіно просто неба та барна стійка.

Про це розповів активіст та засновник команди «Це Винники, друже!» Віталій Мельник:

«Це буде крута локація для молоді, яка працюватиме впродовж п’ятниці-неділі, де у п’ятницю ввечері об’єднуватиметься молодь у літературних зустрічах, у суботу – традиційно кіно просто неба, а у неділю – цікава вечірка».

Майданчик молоді люди створюють власними силами, за кошт місцевих підприємців, яким не байдужий розвиток молоді Винник: Петро Артишко, Олег Матвіїшин, Петро Стецко, Іван Лешневський, Андрій Кальмук, Остап Петрівський.

До повного придбання та монтажу зон відпочинку, команді молодих людей, бракує частини фінансового забезпечення, тому вони закликають меценатів підтримати створення інформаційної платформи, яка орієнтована на розвиток прогресивних і відповідальних людей, які діляться з таким ж людьми цікавими речами.

Контактний номер активіста «Це Винники, друже!» Віталія Мельника: 0630780503.

Відкриття платформи планується на 24 червня.

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень