22.04.2017

У Винниках стартував ІІІ сезон Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО

20170422_134113

Федерація Футболу учасників АТО, під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом відкрили чемпіонат з футболу у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича.

Цьогоріч на Кубок АТО приймають участь 56 команд з усієї України.

Змагання команд Західного регіону відбуватимуться щотижня на стадіоні Богдана Маркевича у Винниках.

Відкрили ІІІ сезон ВФЛ почесні гості, серед яких заслужений тренер України, патріот, волонтер Мирон Маркевич нагороджений почесною відзнакою національного університету оборони України імені Івана Черняховського за значний внесок українському футболу та постійну підтримку учасників АТО.

«Винники тішаться, що на наших полях зібрались герої України. Футбол, напевно, один з тих небагатьох видів спорту, який вчить перемагати, спільно стоячи один до одного, боронячи, допомагаючи один одному, це спорт, який об’єднує, а ми знаємо, що побороти ворога можна лише разом!», – привітав учасників Ліги міський голова Винник Володимир Квурт.

Виголосили слово і Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” Руслан Руденко та Перший Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Музичний супровід забезпечив духовий оркестр Західного територіального командування Національної гвардії України.

Ведучою відкриття стала член ЛМГО “Золота молодь Винник” Анастасія Онищук.

Квітень

22.2018