08.09.2016

У Винниках старшокласників гуртують і готують до інтеграції в суспільство

p_46571_2_slidertop2

ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад розпочинає програму «Школа успішних людей» для учнів 10 класів м.Винники.

Познайомити, об’єднати та робити спільну справу навчатимуть старшокласників за програмою «Школа успішних людей» впродовж року.

Щорічна програма відбуватиметься в кілька етапів.

Цього року десятикласники розпочнуть з історично-пізнавального квесту про Винники «Ніщо нас не ділить».

«Квест розпочнеться 12 вересня на території Історико-краєзнавчого музею м.Винники з 9.00 год. Старшокласники матимуть нагоду показати уже засвоєні знання та почути багато нового та цікавого», – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Програма «Школа успішних людей» спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

Зазначимо, 10 вересня в Україні святкують День фізичної культури і спорту, тому перший квест відбудеться саме у рамках його святкування.

13.2017