22.02.2016

У Винниках розпочнуть аварійний ремонт доріг

dscf9241

На замовлення Винниківської міськради на цьому тижні підрядні організації розпочнуть ремонт доріг. Їхнє завдання – залатати ямки, які утворились протягом зими.

В перелік доріг, які підлягають ремонтним роботам, увійшли вулиці: Галицька, Шевченка, Франка, Івасюка, Забава, Ломоносова і Стрілецька.

Про це йшлося сьогодні на нараді за участю міського голови Винник Володимира Квурта.

«У зимовий період перепаду температури на дорогах відбувається руйнування дорожнього покриття. Полагодити пошкодження автомобільних доріг загального користування дозволяє аварійний ямковий ремонт. На цьому тижні заплановані виконання цих робіт дозволяють сприятливі погодні умови», – зазначає заступник міського голови Михайло Мамут.

Зважаючи на виконання вказаних робіт, Винниківська міська рада просить віднестись з розуміння до тимчасових незручностей на автодорогах.

Капітальний ремонт доріг розпочнеться згодом. Сьогодні ж йде підготовка проектно-кошторисної документації та готуються тендера.

Нагадаємо, що цьогоріч Винниківською міською радою залановано капітальний ремонт доріг вул. Соборності , вул. Любич — Парохоняк, вул. Федюка, вул. Крива, вул. Стефаника, вул. Мирна, вул. Довбуша, вул. Хоткевича, вул. Берегова, вул.Л.Українки, вул. Руська, вул. Ціолковського, вул. Шептицького, вул. Крушельницької, капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду та пішохідних доріжок по вулиці Кільцева 4, капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду та пішохідних доріжок по вулиці Кільцева 5, капітальний ремонт дороги по вул. Паркова (від вул. Сахарова до вул. Сухомлинського), капітальний ремонт дороги по вул. Замкова, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дороги біля парку від вул. Галицької до вул. Сахарова, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дороги по вул. Лисика, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дороги по вул. Яворницького, капітальний ремонт дороги по вул. Бічна Шевченка ( до старого кладовища), вул.Левицького вул.Ломоносова, вул. Грушевського, вул. Пушкіна, вул. Калнишевського, вул. Корчовського в м. Винники.

14.2017