т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.06.2016

У Винниках розпочався міжнародний проект “Твори Добро” на базі Винниківської санаторної школи-інтернат(ФОТО)

20160606_172945

Міжнародний проект “Твори Добро” розпочався на базі Винниківської санаторної школи-інтернат сьогодні, 6 червня.

“Проект об’єднує дітей з різних куточків України, Голландії, Польщі, Словаччини в прагненні робити добрі справи на користь суспільства та окремої потребуючої людини”, – розпочала організатор, директор ВСШІ Лілія Свистович.

У перший день проекту приємним сюрпризом став подарунок учасників з Голландії, які урочисто вручили Лілії Свистович три ноутбуки, придбані за кошти зібрані самими учнями.

Як розповів куратор команди, діти впродовж довгого часу збирали та здавали порожні пляшки в супермаркет. Результат такої свідомої праці — ці подарунки.

Цьогоріч у проекті беруть участь п’ять команд, це — НВК “Ліцей-ЮНІСТЬ”(Константинівка), Влодава (Польща), НВК “Дмитровичі” (Мостиський р-н), команда “Дебу” (Голландія) та домашня команда ВСШІ (м.Винники).

Загальна кількість — 70 учасників проекту.

У рамках проекту діти представляли свою країну та познайомились з культурами країн-учасників.

Домашнім завданням для учасників проекту була сценічна підготовка для показу «Притчі про блудного сина», яку команди покажуть почергово.

Найкраща постановка оповіді буде рекомендована до показу у всіх школах, представники яких беруть участь у проекті.

Представники Молодіжної Ради Винник долучаються до пізнавально-розважальної програми для молоді і готують цікаві квести у Винниках.

Заплановані інтеграційні вечори, екскурсії, концерт під відкритим небом, посиденьки та “добрі справи”.

Також кожна з команд готує свій майстер-клас.

Учасники проекту допомагатимуть одиноким людям Винник, візьмуть участь в озелененні території школи-інтернату  та ремонті класних кімнат, розмалюють садову скульптуру оленя на території школи та наведуть лад у садку.

17.2017