03.04.2017

У Винниках ремонтують покрівлі комунальних будинків

20170403_172422

Винниківська міськрада продовжує ремонт житлово-комунального фонду міста.

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, зараз виконуються ремонтні роботи на даху будинку по вул.Франка, 60.

Покрівля будинку на вул.Стуса, 10 завершена.

«Після розмови з мешканцями, вирішено, що згадані будинки житлово-комунального господарства Винник створюватимуть ОСББ. Вони будуть мати змогу вибрати будь-яку управляючу компанію. Перевагами такого шляху є відсутність необхідності визначення тарифу за комунальні послуги, зростання кількості ОСББ та їх асоціацій, стабілізація показників якості послуг у довгостроковій перспективі, участь у посередництві між ОСББ та монополістами (обленерго, водоканал, ін.), участь у кредитних програмах з енергоефективності житла», – каже Шустер.

Нагадаємо, на сайті Винниківської міськради створений і наповнюється розділ для ОСББ

Багато корисних посилань та покрокова інформація «від створення до обслуговування ОСББ» розписали спеціалісти міжнародного відділу Винниківської міськради.

• Державна програма енергозбереження для ОСББ, ЖБК та фізичних осіб
• Довідник ОСББ
• Нормативно-правова база для ОСББ
• Як створити об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку?
• Як оформити самостійне управління будинком або призначити управителя?

Це і багато іншого можна дізнатись за посиланням: http://vynnyky-rada.gov.ua/category/osbb/

Липень

20.2018