т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.09.2016

У Винниках реалізують екологічний проект ЛМГО «Золота молодь Винник»

dovkilia-24-03

ЛМГО «Золота молодь Винник» виборола перше місце на конкурсі проектів «Краща громадська екологічна ініціатива».

В рамках затвердженої сьогодні депутатами Винниківської міськради Програми навколишнього середовища м.Винники на 2017-2019 рр. ЛМГО «Золота молодь Винник» уже готова реалізувати свій проект.

Про це, на черговому пленарному засіданні сесії ВМР, повідомив начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк

“Конкурс проектів «Краща громадська екологічна ініціатива» проводився на Львівщині, оголошував його департамент екології ЛОДА, а вчора його затвердили до фінансування в облраді”, – розповів Хім’юк.

Ідея проекту екологічно-просвітницька діяльність молоді міста. Сума реалізації проекту 43600 грн виділених департаментом екології облдержадміністрації.

Реалізація проекту відбудеться впродовж жовтня-грудня 2016р.

Що ж стосується затвердженої програми, то міський голова Винник Володимир Квурт зазначив, що невеликий термін 2017-2019рр. дозволяє внесення уточнень та доповнень до неї.

17.2017