28.03.2016

У Винниках проводять заміну та встановлення каналізаційних люків

скачанные файлы (2)

МКП «Винниківське» проводить заміну та встановлення каналізаційних люків у місті

Каналізаційні люки, які знаходяться на балансі МКП «Винниківське» замінюють відповідно до технічних вимог.

Про це сьогодні, 28 березня, повідомив головний інженер МКП «Винниківське» Олег Горінь на апаратній нараді у міського голови Винник Володимира Квурта.

«Нами було закуплено 10 метало-пластикових каналізаційних люків, які ми встановили на вул. Береговій, Луговій та на Проектованій, – доповів Олег Горінь, – зараз ми плануємо закупити ще 35 люків, що дасть змогу накрити усі оглядові колодязі, покриття яких у аварійному стані».

Винниківська міськрада звертається до мешканців з проханням у разі виявлення пошкоджень чи відсутності каналізаційних люків повідомляти за тел. 296-01-54 або у рубриці «Он-лайн звернення» на сайті міськради.

Нагадаємо, на балансі МКП «Винниківське» числиться 215 каналізаційних люків.

Share on Facebook16Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017