08.02.2017

У Винниках проводять санітарну обрізку дерев

WIN_20170208_14_28_21_Pro

Винниківська міськрада проводить планову зрізку сухостійних дерев у низинній частині міста.

«Місто розпочало підготовку до весняного періоду. Для охайнішого вигляду скверів та парків, а також з лікувальною метою роботи ведуться по формуванні крон дерев, прочищення паркових кущів від порослі та приведення їх до відповідного санітарного стану», – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Сьогодні роботи розпочались в районі школи мистецтв №9. Наступний – район ставка на вул.Львівській.

Частину гілок дерев переробляють дробильною машиною на тирсу зразу на місці.

Нагадаємо, Винниківською міською радою укладено договір з ТзОВ «Деревій» на виконання робіт по зняттю сухостійних, хворих і аварійних дерев із застосуванням телескопічних вишок.

Вирубка дерев проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області

18.2017